Outdoor Reklam

Billboard reklam da verilmek istenen mesaj kısa ve öz olmalıdır. Doğrudan hedefe ulaştıracak nitelik taşımalıdır. Açık hava reklamcılığı doğru uygulandığında etkisi büyük bir iletişim aracıdır.

İstenilen boyutlarda hazırlanabilen billboard reklamlar sayesinde her türlü mesaj verilebilir. Billboard reklam fiyatları gider ve içerik olarak oldukça esnektir. Markanın bütçesine göre istenilen ebatlarda ve istenilen sayılarda satın almak mümkündür.

Outdoor reklam ajansı arıyorsanız aşağıda bulunan operasyon talep formu üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Reklam veren markalar potansiyel müşterilerine ulaşabilmek ve onlarla iletişim kurabilmek için her türlü mecrayı ve aracı kullanmak istemektedir. Outdoor reklamlar düşük maliyetlerle büyük kitlelere ulaşmak adına tercih edilmektedir. Billboard reklam marka veya ürünü farklı yerlerde birçok kez göstermek suretiyle tanıtımın akılda kalıcı olmasını sağlamaktadır.

Açık hava reklamcılığı söz konusu olduğunda outdoor reklam ajansları strateji belirlemeli ayrıca yaratıcılığını ön plana çıkarmalıdır. Renkler ve şekillerle outdoor reklama kazandırılacak yaratıcı boyut tanıtımın yapılma amacına ulaşabilmesi için oldukça önemli ve gereklidir.

Megaboard reklam : Yüksek konumuyla trafikte dikkat çeken reklamdır.

Miniboard reklam : hava alanları, terminaller, alışveriş merkezlerinde dikkat çekmektedir.

Megalight reklam : sabit yada afiş değiştiren çeşitleri vardır.

CLP Raket : Göz hizası boyutuyla yaya ve sürücüler tarafından görülmektedir. Sabit yada afiş değiştirebilir.