TV Reklam Paketleri | Kanal D | Star TV | Show TV | Fox TV | ATV | TRT 1 | TV8 | TV8,5 | A Haber | HaberTürk | Cnn Türk | TVNET | NTV | Bloomberg | TGRT | Televizyon reklam ajansı.

Markanızın tanıtım faaliyetlerinden oluşan yükünüzün tümünü üstleniyoruz. Stratejik planlamadan, 360 iletişim planına, creative tasarımlardan, tanıtım filmlerinin hazırlanmasına, hedef kitle analizinden, marka konumlandırmaya, medya planlamadan, satın almaya kadar devralıyoruz.

Kanallardan toplu satın alımlar gerçekleştiren firmamız aracılığıyla tanıtımlarınız televizyon mecrasında çok daha ekonomik ücretlerle yayınlanacak. Sektör konusunda derinlemesine bilgi birikimimiz ve uzman ekibimizle markanız hedef kitlesine uygun tanıtım stratejisinin hazırlanması ve prodüksiyon hizmetini ücretsiz veriyoruz.

TV Reklam

Televizyon reklam kampanyasında bireylere markayı farklılaştırmak ve markalaştırmak adına sunumun doğru yapılması gerekir.

Markaya sadece göz aşinalığı oluşturmaktan ziyade, olumlu düşüncelerin ve hissiyatın tesis edilmesini önemsiyoruz.

Marka imajı ve algısına katkı sağlayan, tüketiciye güven aşılayan slogan ve sunum fikirleriyle pazarlamayı güçlendirmek ve satışları artırmak odaklı TV reklam çalışmaları yürütüyoruz.

tv reklam

TV Reklam Fiyatları

Televizyon Reklam Paketleri
Bant
Bant

TL

Satın Al
Spot
Spot

TL

Satın Al
Sponsorluk
Sponsorluk

TL

Satın AL

Bant Reklam

Bant reklam nedir?. Program yada dizi yayını esnasında ekranın maksimum %20’sini kaplayacak şekilde yapılan sessiz tanıtım türüdür. Dikkatler TV ekranında olduğundan bant tanıtımlar daha dikkat çekicidir.

Spot Reklam

Spot reklam nedir?. Tanıtım kuşakları içerisinde yer alır. Dublaj, hareketli görseller ve müzikten oluşur. Görsel ve işitsel olması sayesinde marka, ürün ve hizmet daha net tanıtılır. Bu da izleyici açısından mesajın daha net anlaşılmasını sağlar.

TV Sponsorluk

TV program yada dizi sponsorluk çalışmaları x marka x programı sunar jeneriği ile başlayıp, X markasının sunduğu dizi devam edecek, ediyor, sundu olarak sona ermektedir.

Dijital Entegrasyon

Dijital entegrasyon diğer bir deyişle ürün yerleştirme program yayını esnasında aleni veya dolaylı olarak bir markadan bahsedilmesidir. Markanın afişi, logosu yayınlayacak şekilde de olabilir. Veya dizi oyuncuları bir ürünü kullanıp bu üründen bahsedebilir.
dijital entegrasyon

TV Reklam Vermek

Televizyon reklamı vermeniz büyük bir kitleye aynı anda markanızı tanıtarak, marka bilinirliğinin en hızlı biçimde arttırılmasını sağlar.  TV reklamları  ayrıca tüketici nezdinde markaya karşı güven ve itibar kazandırır. Televizyonda Reklam markalar için bir statü göstergesi haline gelmiştir. Büyük markalar tarafından tercih edilen televizyon reklamı markanızın daha prestijli görünmesini sağlar.

Televizyonun her evde bulunan bir araç olduğunu zaten biliyorsunuz. Televizyon reklamları yayınlayarak markasını tanıtmak ve büyütmek isteyen firmalar için ajansımız hizmet vermektedir.  Her ne kadar TV mecrasında yapılacak olan tanıtımlarda tek seferde ödenmesi gereken meblağ diğer tanıtım türlerine nazaran biraz daha fazla olsa dahi tanıtımın yapıldığı kitlenin büyüklüğü düşünüldüğünde fiyat uygun bile diyebiliriz.

Kitlelere hızlı bir şekilde erişim imkanı veren televizyon mecrası markaya prestij ve güven katmaktadır. Verilmek istenen mesajın en doğru biçimde aksettirilmesi bakımından da Televizyon reklamları büyük markalar tarafından tercih edilmektedir.

Sevilen program ve dizilere sponsor olmak örneğin "SİMEDYA  X Programı Sunar",  "Simedyanın Sunduğu X Dizi Devam Edecek", "Ediyor", "Sundu" şeklindeki tanıtımlar diziyi sevenlerin markayı da sevmelerine ve sempati duymalarına katkı sağlar.

TV Reklam Ücretleri

20.00 – 22.59 Saatleri arası televizyonda prime time olarak adlandırılmaktadır. Bu zaman diliminde yayınlanan programların seyirci sayılarının daha yüksek olması sebebiyle tanıtım ücretleri daha pahalıdır. Daha fazla kişiye erişmek isterseniz daha fazla ödemeniz gerekmektedir.

Spot reklam televizyon programları arasında yer alır. Kuşak reklamlar saniye başına ücretlendiriliyor olduğundan süre sınırlaması yoktur. Mühim olan tanıtım için ayırdığınız bütçedir. Spot tanıtımlar göze ve kulağa hitap etmektedir.

Bant reklam program yayını esnasında ekranın en fazla %20’sini kaplayacak şekilde gerçekleşir. Şerit şeklindeki görsel tanıtımdır. Programı seyredenler baz alındığında tanıtım çok daha fazla kitleye eriştiği için sessiz gerçekleşen bant tanıtımların ücretleri daha yüksektir.

Televizyon reklam tasarımı söz konusu olduğunda geniş bir yelpaze sunduğundan yaratıcı tanıtımlar yaparak daha akılda kalıcı çözümler sağlar. Sloganı destekleyen görsel ögelerle izleyici markanın mesajını çok daha iyi algılayacaktır. Akılda kalıcılığın sağlandığı televizyon mecrasında istenilen mesajında daha rahat verilebilmesinin de etkisiyle büyük markalar tanıtım için Televizyon mecrasını tercih etmektedir.   Görsel ve işitsel olması sebebiyle markanın vermek istediği mesajı en doğru biçimde aksettirmek TV reklamlarıyla daha kolaydır.

Markanız için uygun tanıtım şekline karar vermekte güçlük çekiyorsanız ve aklınıza takılan sorular varsa çekinmeden bizi arayabilirsiniz.

Star TV
FOX TV
A Haber
TGRT Haber
Show TV
TRT 1
CNN Türk
Bloomberg
Kanal D
TV8
TVNET
TV8,5 Reklam
ATV
HaberTürk
NTV
TRT Haber